Beata Michalska

ekspert

Absolwentka informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, MBA na Franklin University oraz studiów podyplomowych z zarządzania, komunikacji w biznesie i coachingu. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Treningu, Rozwoju i Uczenia się wydany przez Thames Valley University w Londynie. Zajmowała się wdrażaniem systemów klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwami, specjalizowała się w finansach.

Pracowała przy wdrożeniach dla wielu dużych firm, w tym m.in. dla: Grupy Bumar, Grupy Kęty, BP, ING Banku. Przez ponad 10 lat zarządzała firmą szkoleniową, gdzie prowadziła szkolenia dla największych korporacji (np. CU, BP, Philip Morris, Carlsberg Okocim) oraz zrealizowała sześć projektów szkoleniowych finansowanych z EFS, które objęły ponad 2000 uczestników oraz ponad innych 100 szkoleń i konferencji. Doradzała instytucjom w zakresie analizy potrzeb szkoleniowych, tworzenia systemów szkoleń i  rozwoju pracowników oraz  wdrażania e-learningu, a także przygotowywała i wspierała prowadzenie wielu szkoleń e-learningowych. Aktualnie doradza w zakresie rozwoju kariery (mentoring i coaching) oraz prowadzi szkoły dla trenerów i szkolenia z zakresu e-learningu. W projekcie odpowiada za gromadzenie i rozpowszechnianie wiedzy o KRK oraz za współpracę krajową i zagraniczną z interesariuszami.

Konkurs dla dziennikarzy

listopad 2017