cookiesNewsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Agnieszka Marszałek

specjalista

Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, magister politologii w zakresie profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w  instytucjach administracji rządowej i samorządowej oraz w organizacjach pozarządowych działających na rzecz edukacji.

Pracowała w Instytucie Badań Edukacyjnych (Pracownia Programów Kształcenia Ogólnego), Stowarzyszeniu na rzecz Reformy Szkolnej, Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum”, Krajowym Ośrodku Rozwoju Programów Szkolnych MEN oraz w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, gdzie m.in. odpowiadała za prace Wydziału Kształcenia i Doskonalenia Nauczycieli w Departamencie Edukacji.

Współpracowała z autorami i wydawcami podręczników oraz programów szkolnych, jednostkami samorządu terytorialnego, kolegiami i uczelniami wyższymi, związkami zawodowymi oraz podmiotami sektora niepublicznego. Brała udział w badaniach funkcjonowania oświaty w dużych miastach oraz małych gminach, organizacji sesji szkoleniowych i konferencji dla nauczycieli oraz dyrektorów szkół. Ostatnio zaangażowana w realizację projektów systemowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego wdrażanych na poziomie regionalnym, poświęconych wyrównywaniu szans edukacyjnych.

UŁÓŻ MNIE


Konkurs dla dziennikarzy

Wydarzenia

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3