Dr Magdalena Dybaś

analityk

Absolwentka socjologii i pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W styczniu 2011 roku uzyskała stopień doktora nauk humanistycznych, broniąc pracę zatytułowaną „Wdrażanie systemów zapewniania jakości w szkolnictwie wyższym – przypadek Bułgarii”. Dysertacja została nagrodzona wyróżnieniem Rady Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK.

W 2009 roku uczestniczyła w warsztatach dotyczących polityki europejskiej w zakresie szkolnictwa wyższego: Modes of European Integration – Higher Education, zorganizowanych przez Center for Higher Education Policies Studies w Holandii.  Stypendystka Rządu RP. Autorka publikacji dotyczących szkolnictwa wyższego.