wrzesień 2018

Szkolnictwo zawodowe o KRK

3 lutego 2011 r. w Warszawskim Domu Technika NOT odbędzie się konferencja  „Szkolnictwo zawodowe w Polsce - organizatorzy i beneficjenci". Organizatorami konferencji są: Komitet Doskonalenia Kadr, Związek Rzemiosła Polskiego i Polskie Stowarzyszenie Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich "ProCAx".

Jest to ważna konferencja z punktu widzenia prac nad KRK i realizowanego przez nas projektu systemowego,  jak i dla rynku pracy, będzie okazją do wymiany doświadczeń dotyczących treści kształcenia i szkoleń oraz wymagań gospodarki i wpisania tej materii w opracowywany Krajowy System Kwalifikacji. To także okazja do rozwijania systemowej współpracy z przedstawicielami partnerów społecznych i innych organizacji, których zaangażowanie jest niezbędnym warunkiem wiarygodności tworzonych przez nas w ramach projektu propozycji rozwiązań.

Animacja "Kwalifikacje na wyciągnięcie ręki"

Na portalu kwalifikacje.gov.pl  znajdziesz wszystkie oficjalne i najważniejsze informacje na temat  Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. To strona dla każdego: pracownika, pracodawcy, ucznia, trenera czy osób zainteresowanych opisaniem kwalifikacji.

Animacja "Kwalifikacje dla wymagających"

Po co w ogóle jest Zintegrowany System Kwalifikacji? Czym  w ogóle są te kwalifikacje? Jak wygląda ich opisywanie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w powyższej animacji.

Cykl audycji TV „Kwalifikacje dla każdego”

Jeśli ktoś planuje swoją ścieżkę kariery, szuka pracy lub chce zmienić obecną, szkoli innych, doradza przy wyborze kierunku edukacji, ten cykl audycji  będzie dla niego bardzo pomocny. Dowie się, w jaki sposób ZSK będzie działał i jak ułatwi życie uczącym się i pracującym Polakom.

MIiR