cookiesKalendarz wydarzeń

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


W Nowym Targu rozmawiali o Polskiej Ramie Kwalifikacji

W Nowym Targu rozmawiali o Polskiej Ramie Kwalifikacji5 marca 2015 roku w Nowym Targu odbyła się konferencja „Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy”. W czasie spotkania eksperci z Instytutu Badań Edukacyjnych, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnych w Krakowie oraz przedstawiciele m.in. branży informatycznej, szkolnictwa oraz rzemiosła opowiedzieli o wyzwaniach, jakie stoją przed pracodawcami i rynkiem pracy, a także o nowoczesnych narzędziach uczenia się przez całe życie.

Czytaj więcej...

O Polskiej Ramie Kwalifikacji w Bochni

O Polskiej Ramie Kwalifikacji w BochniCzym charakteryzuje się współczesny rynek pracy? Jak potwierdzane są kwalifikacje rzemieślnicze w dzisiejszych czasach? Czym jest certyfikat ECDL? Na te i inne pytania odpowiedzieli eksperci podczas konferencji „O Polskiej Ramie Kwalifikacji”, która odbyła się w Bochni 20 stycznia 2015 roku. Prelegentami wydarzenia byli eksperci z Instytutu Badań Edukacyjnych, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, Związku Rzemiosła Polskiego, a także Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Izby Rzemieślniczej w Tarnowie.

Czytaj więcej...

O zmianach w edukacji i rynku pracy w Zakopanem

O zmianach w edukacji i rynku pracy w Zakopanem29 stycznia 2015 roku odbyła się konferencja „Polska Rama Kwalifikacji-zmiana dla edukacji i rynku pracy” w Zakopanem. O tym, dlaczego człowiek powinien podnosić kwalifikacje w każdym wieku oraz jakie są założenia i stan prac nad Polską Ramą Kwalifikacji opowiedzieli eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i specjaliści wybranych branż.

Czytaj więcej...

O Polskiej Ramie Kwalifikacji w Nowym Sączu

nowysacz 1 m– Świat się zmienia i my musimy dostosować się do tych zmian. Nie możemy już pracować przez całe życie w jednej firmie i dlatego ci, którzy się uczą, wiedzą, że muszą zdobywać kwalifikacje na różne sposoby, nawet po skończeniu edukacji formalnej – tak Andrzej Jurewicz z Instytutu Badań Edukacyjnych rozpoczął konferencję w Nowym Sączu.

Czytaj więcej...

Małopolska otwarta na potrzeby współczesnego rynku pracy

krakow 1 mO postępach w pracach nad Polską Ramą Kwalifikacji i o tym, dlaczego zdobywanie i podnoszenie kwalifikacji przez całe życie jest dla nas opłacalne, usłyszeli uczestnicy konferencji pt. „ Polska Rama Kwalifikacji – zmiana dla edukacji i rynku pracy”, która odbyła się 8 grudnia w Krakowie. Podczas spotkania głos zabrali eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz specjaliści wybranych branż.

Czytaj więcej...

Gorlickie spotkanie na temat krajowego systemu kwalifikacji

opole sala m8 października w Gorlicach odbyła się konferencja pt. „Polska Rama Kwalifikacji – zmiana dla edukacji i rynku pracy”. Podczas spotkania eksperci zaprezentowali stan prac nad Polską Ramą Kwalifikacji oraz przebieg działań, jakie rozpoczęto w poszczególnych sektorach rynku pracy. Szczególną uwagę poświęcono zagadnieniom certyfikacji i jakości kwalifikacji.

Czytaj więcej...


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR