cookiesNewsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Konferencje


Zapraszamy do udziału w konferencjach regionalnych pt.
 

ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI

– WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI

Czytaj więcej...

Dojechaliśmy na Śląsk

Kolejną konferencję "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI” zorganizowaliśmy w Katowicach.

Czytaj więcej...

Dopłynęliśmy do Łodzi z kolejną konferencją regionalną

Łódź to kolejne miasto, gdzie zorganizowaliśmy konferencję
"ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Czytaj więcej...

Wrocław - druga konferencja regionalna

Tym razem odwiedziliśmy województwo dolnośląskie, gdzie zorganizowaliśmy konferencję "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Czytaj więcej...

Gdańsk - pierwsza konferencja regionalna

Rozpoczęliśmy cykl konferencji regionalnych "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Konferencja skierowana była do pracodawców, organizacji branżowych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, firm szkoleniowych, rzemiosła, dyrektorów szkół, nauczycieli i doradców zawodowych.

Czytaj więcej...

O przyszłości ZSK rozmawialiśmy w Warszawie

Zintegrowany System Kwalifikacji to kwalifikacje dla każdego. Tymi słowami dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, dr Piotr Stankiewicz otworzył naszą ogólnopolską konferencję, skierowaną do osób zainteresowanych rozwojem ZSK.

Czytaj więcej...

Małopolanie uczą się całe życie

Małopolanie uczą się całe życie– Wykształcenie ma znaczenie – przekonywała dr Barbara Worek z Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas VIII Konferencji „Małopolska otwarta na wiedzę”, która odbyła się 13 maja w Krakowie pod hasłem „Od wyzwań do rozwiązań”. Przedstawiciele nauki, edukacji, biznesu i administracji publicznej mówili o tym, czy Małopolanie podnoszą swoje kwalifikacje, co robi samorząd, aby wspierać rozwój osobisty i zawodowy dorosłych mieszkańców regionu.

Czytaj więcej...

W KSSE o kwalifikacjach

W Tychach o kwalifikacjach18 listopada 2015 roku w Tychach odbyła się konferencja pt. „Zintegrowany System Kwalifikacji – zmiana dla edukacji i rynku pracy” której współorganizatorami byli Instytut Badań Edukacyjnych, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Landster Business Development Center oraz Urząd Miasta Tychy.

Czytaj więcej...

O walidacji w Warszawie

Konferencja "Zintegrowany System Kwalifikacji. Walidacja efektów uczenia się"Jak ważne jest inwestowanie w rozwój własnych kompetencji, uczestnictwo w szkoleniach i kursach oraz zdobywanie nowych kwalifikacji potwierdzających posiadaną wiedzę, umiejętności i kompetencje? Konferencja pt. „Zintegrowany System Kwalifikacji. Walidacja efektów uczenia się” odbyła się 27 października 2015 roku w Warszawie.

Czytaj więcej...

Podsumowanie prac nad rejestrem

Podsumowanie prac nad rejestremO założeniach do ustawy o zintegrowanym systemie kwalifikacji oraz roli interesariuszy w tym systemie dyskutowano podczas konferencji „Społeczeństwo obywatelskie w zintegrowanym systemie kwalifikacji”, która odbyła się 6 listopada w Warszawie. Eksperci IBE przedstawili aktualny stan prac nad rejestrem kwalifikacji i pokazali projekt portalu.

Czytaj więcej...


UŁÓŻ MNIE


Konkurs dla dziennikarzy

Wydarzenia

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

   
   


 KRK na youtube