cookiesNewsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Konferencje

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji pt.

ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI

– KWALIFIKACJE DLA KAŻDEGO

Czytaj więcej...


Zapraszamy do udziału w konferencjach regionalnych pt.
 

ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI

– WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI

Czytaj więcej...

Małopolanie uczą się całe życie

Małopolanie uczą się całe życie– Wykształcenie ma znaczenie – przekonywała dr Barbara Worek z Uniwersytetu Jagiellońskiego podczas VIII Konferencji „Małopolska otwarta na wiedzę”, która odbyła się 13 maja w Krakowie pod hasłem „Od wyzwań do rozwiązań”. Przedstawiciele nauki, edukacji, biznesu i administracji publicznej mówili o tym, czy Małopolanie podnoszą swoje kwalifikacje, co robi samorząd, aby wspierać rozwój osobisty i zawodowy dorosłych mieszkańców regionu.

Czytaj więcej...

W KSSE o kwalifikacjach

W Tychach o kwalifikacjach18 listopada 2015 roku w Tychach odbyła się konferencja pt. „Zintegrowany System Kwalifikacji – zmiana dla edukacji i rynku pracy” której współorganizatorami byli Instytut Badań Edukacyjnych, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Landster Business Development Center oraz Urząd Miasta Tychy.

Czytaj więcej...

O walidacji w Warszawie

Konferencja "Zintegrowany System Kwalifikacji. Walidacja efektów uczenia się"Jak ważne jest inwestowanie w rozwój własnych kompetencji, uczestnictwo w szkoleniach i kursach oraz zdobywanie nowych kwalifikacji potwierdzających posiadaną wiedzę, umiejętności i kompetencje? Konferencja pt. „Zintegrowany System Kwalifikacji. Walidacja efektów uczenia się” odbyła się 27 października 2015 roku w Warszawie.

Czytaj więcej...

Podsumowanie prac nad rejestrem

Podsumowanie prac nad rejestremO założeniach do ustawy o zintegrowanym systemie kwalifikacji oraz roli interesariuszy w tym systemie dyskutowano podczas konferencji „Społeczeństwo obywatelskie w zintegrowanym systemie kwalifikacji”, która odbyła się 6 listopada w Warszawie. Eksperci IBE przedstawili aktualny stan prac nad rejestrem kwalifikacji i pokazali projekt portalu.

Czytaj więcej...

Kwalifikacje po białostocku

Konferencja w Białymstoku20 października 2015 roku w Białymstoku odbyła się konferencja „Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy”, której współorganizatorami byli Instytut Badań Edukacyjnych, Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr oraz Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku.

Czytaj więcej...

O RPL dla przedstawicieli szkolnictwa wyższego

O RPL dla przedstawicieli szkolnictwa wyższegoDo czego zobowiązuje uczelnie znowelizowana ustawa Prawo o szkolnictwie wyższym? Jak zorganizować proces weryfikacji efektów uczenia się zdobytych poza murami szkół wyższych? W jaki sposób odpowiedzieć na potrzeby kandydatów na studia, którzy posiadają już doświadczenie zawodowe? Czym dokładnie będą zajmować się doradcy, a czym ewaluatorzy tego procesu? Na te i inne pytania eksperci IBE i przedstawiciele środowiska akademickiego dyskutowali podczas konferencji „Potwierdzanie efektów uczenia się w szkolnictwie wyższym. Narzędzia pracy organizatorów, doradców i ewaluatorów.”, która odbyła się 14 października br. w Warszawie.

Czytaj więcej...

Konferencja „Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy”!

„Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy”!10 września 2015 roku w Gdańsku odbyła się konferencja „Polska Rama Kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy”. W czasie spotkania eksperci z Instytutu Badań Edukacyjnych, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnych w Gdańsku oraz przedstawiciele m.in. Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, branży informatycznej, sportu, szkolnictwa oraz rzemiosła opowiedzieli o wyzwaniach, jakie stoją przed pracodawcami i rynkiem pracy, a także o nowoczesnych narzędziach uczenia się przez całe życie.

Czytaj więcej...

Edukacja przyszłości - kwalifikacje dla każdego

Edukacja przyszłości - kwalifikacje dla każdego
Czy da się zamienić własną pasję w zawód ? Jak zdobyć dyplom za doświadczenie, a nie tylko za lata nauki szkolnej? Czego potrzeba, żeby wykształcenie zdobyte w Polsce było czytelne za granicą? Na takie pytania odpowiedzieli badacze, eksperci oraz interesariusze, którzy wspólnie z Instytutem Badań Edukacyjnych pracują nad Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji i Polską Ramą Kwalifikacji 26 maja w Warszawie.

Czytaj więcej...


UŁÓŻ MNIE


Wydarzenia

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

   
   


 KRK na youtube