Kompetencje społeczne w Toruniu

15 listopada 2012 roku zapraszamy do Torunia na seminarium pt. „Szkoła wyższa -> kompetencje społeczne -> rynek pracy”. Głównymi prelegantami będą eksperci projektu KRK.

W spotkaniu wezmą udział nauczyciele akademiccy, studenci, pracodawcy oraz samorządowcy. Będzie to okazja do dialogu pomiędzy przedstawicielami szkolnictwa wyższego a osobami związanymi z rynkiem pracy. Seminarium ma być poświęcone przede wszystkim kompetencjom społecznym, które inspirują do innego organizowania procesu kształcenia.

Program seminarium.

Seminarium zorganizowane jest na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Osoby chcące wziąć w nim udział prosimy o wypełnienie znajdującego się tutaj  formularza rejestracyjnego i odesłanie go na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Seminarium towarzyszyć będzie sesja posterowa jako zakończenie konkursu dla kół naukowych, ogłoszonego przez rektora UMK.

Zaproszenie do udziału w sesji posterowej: pdf
Regulamin konkursu na poster: pdf

Konkurs dla dziennikarzy

listopad 2017