cookiesKalendarz wydarzeń

październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Nadchodzące wydarzenia

Wt Paź 23 @09:00 - 04:00PM
HR a Zintegrowany System Kwalifikacji

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

KRK na gali o zarządzaniu zasobami ludzkimi

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/galazsl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

19 czerwca w warszawskim hotelu Polonia odbył się panel ekspercki pt. „Wyzwania zarządzania kompetencjami pracowników w Polsce”. Wydarzenie zoorganizowały wspólnie Instytut Badań Edukacyjnych oraz Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Okazją do dyskusji na temat zarządzania kompetencjami w polskich przedsiębiorstwach była gala wręczenia nagród laureatom konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2012”.


Panel rozpoczęła dr Agnieszka Chłoń-Domińczak, która zaprezentowała założenia krajowego systemu kwalifikacji oraz wyniki ogólnopolskiego badania nt. zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o kompetencje w firmach, zrealizowanego na zlecenie IBE w marcu 2012 roku.

{gallery}galerie/galazsl{/gallery}
Po prezentacji odbyła się dyskusja panelowa, w której udział wzięli eksperci ds. zarządzania kompetencjami:
  • dr Małgorzata Sidor-Rządkowska - niezależna ekspertka, autorka licznych publikacji naukowych z dziedziny HRM
  • dr Anna Jawor-Joniewicz - adiunkt w Zakładzie Zarządzania Zasobami Ludzkimi Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych
  • Grzegorz Filipowicz - prezes Competency Institute, autor książek Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi oraz Rozwój organizacji poprzez rozwój efektywności pracowników
  • oraz prowadząca dyskusję dr Chłoń-Domińczak.

Eksperci dyskutowali na temat wyzwań współczesnego zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o kompetencje oraz sytuacji na polskim rynku pracy.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/galazsl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE

MIiR