cookiesNewsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Będziemy debatować w Gdyni

Temat naszego spotkania to "Zintegrowany System Kwalifikacji. Identyfikacja zapotrzebowania na kwalifikacje rynkowe w regionach i wśród branż. Spotykamy się 24 sierpnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni

Czytaj więcej...

F jak fitness

Mamy nowy wniosek o włączenie kwalifikacji do ZSK. Chodzi o „Prowadzenie zajęć z grupowych form fitnessu”.

Czytaj więcej...

Pierwsza kwalifikacja rynkowa włączona do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji!

Kwalifikacja rynkowa „Montowanie stolarki budowalnej” została umieszczona w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji. Z charakterystyką kwalifikacji oraz efektami uczenia się wymaganymi do jej uzyskania możesz zapoznać się na stronie rejestru oraz w obwieszczeniu Ministra Infrastruktury i Budownictwa  (http://monitorpolski.gov.pl/mp/2017/704/1)

Poszukujemy ekspertów

Zapraszamy do współpracy polegającej na przygotowaniu ekspertyzy dotyczącej zapewniania jakości weryfikacji efektów uczenia się wymaganych dla wybranych kwalifikacji (w Polsce lub za granicą) w formie studium przypadku.

Czytaj więcej...

Nasi ludzie w ECVET

Agata Poczmańska i Wojciech Stęchły zostali powołani do grupy ekspertów ECVET, czyli europejskiego systemu akumulowania i przenoszenia osiągnięć w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do współpracy polegającej na wsparciu wybranych podmiotów w przygotowaniach do wdrażania rozwiązań w zakresie nadawania kwalifikacji rynkowych i zapewniania jakości tego procesu

Instytut Badań Edukacyjnych oferuje wsparcie kolejnym podmiotom przygotowującym się do pełnienia funkcji instytucji certyfikującej w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Numerki na świadectwach? To poziom kwalifikacji.

Uczniowie odebrali dzisiaj świadectwa szkolne, na nich po raz pierwszy pojawił się napis PRK, a obok niego cyfra. To dość ważna informacja, która informuje na jakim poziomie są kwalifikacje posiadacza tego dokumentu.

Czytaj więcej...

Nasi partnerzy z Macedonii z wizytą w Polsce

Nasi partnerzy z Macedonii z wizytą w PolsceMinister Anna Zalewska spotkała się 29 maja br., z przedstawicielami Ministerstwa Edukacji i Nauki Macedonii, którzy realizują w naszym kraju wizytę studyjną poświęconą wdrażaniu Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Porównywaliśmy kwalifikacje w wymiarze europejskim

Porównywaliśmy kwalifikacje w wymiarze europejskimPunktem wyjścia była kwalifikacja recepcjonisty hotelowego. W Warszawie spotkaliśmy się ze specjalistami od opisywania kwalifikacji praktycznie z całej Europy. Wszystko po to, żeby stworzyć model, który pozwoli skutecznie porównywać kwalifikacje w różnych krajach.

Czytaj więcej...

O kwalifikacjach w międzynarodowym gronie

O kwalifikacjach w międzynarodowym gronieCzy inżynier mechanik z Brzeźnicy ma taką samą wiedzę i umiejętności jak jego kolega po fachu z Trondheim? Czy recepcjonista z Palermo poradzi sobie z pracą w hotelu w Mielnie? Na to pytanie odpowiedzą europejscy eksperci, którzy na dwa dni przyjeżdżają do Warszawy na konferencję PLA (Peer Learning Activity).

Czytaj więcej...


UŁÓŻ MNIE


Wydarzenia

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

   
   


 KRK na youtube