cookiesNewsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy

Nagrody przyznane, laureaci poinformowani. Miło nam zakomunikować, że rozstrzygnęliśmy konkurs dla dziennikarzy, których materiały dziennikarskie poruszały tematy związane z uczeniem się przez całe życie i Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Perspektywy HR 2018 to ZSK

To oczywiście nasza opinia, ale nie jest bezpodstawna. Dlatego wzięliśmy udział w debacie zorganizowanej przy okazji konferencji Perspektywa HR 2018 w Katowicach.

Czytaj więcej...

Kongres Edukacja i Rozwój – musieliśmy tam być

Dwa dni rozmów o najważniejszych kierunkach rozwoju edukacji. Nie mogło nas tam zabraknąć. Braliśmy bardzo aktywny udział w warszawskim Kongresie Edukacja i Rozwój.

Czytaj więcej...

Mamy nową animację

Tym razem nasi animowani bohaterowie poznają portal Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Zapraszamy do wspólnej podróży po stronie kwalifikacje.gov.pl 

Czytaj więcej...

Podpatrywaliśmy system kwalifikacji w Norwegii

Co 55 osoba mieszkająca w Norwegii to Polak. W ubiegłym tygodniu trochę poprawiliśmy tę statystykę. Nasza delegacja wybrała się do Oslo, aby na miejscu przyjrzeć się norweskiemu systemowi kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Nowe kwalifikacje złożone u ministrów

Pomogliśmy opisać kolejnych pięć kwalifikacji. Cztery z nich zostały złożone w Ministerstwie Cyfryzacji, a jedno w Ministerstwie Rozwoju. Czekamy teraz na decyzję ministrów Anny Streżyńskiej i Mateusza Morawieckiego.

Czytaj więcej...

Wrocław - kolejna konferencja regionalna

Tym razem odwiedziliśmy województwo dolnośląskie, gdzie zorganizowaliśmy konferencję "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Czytaj więcej...

Praskie kwalifikacje

W tym wydarzeniu wezmą eksperci z siedmiu krajów, my występujemy w charakterze partnera. Mamy przyjemność zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Including non-formal sector qualifications in the national qualifications framework - the experiences and solutions of 7 European countries", która odbędzie się 9 listopada 2017 roku w Pradze. 

Czytaj więcej...

Gdańsk - pierwsza konferencja regionalna

Na początek Pomorze. Rozpoczęliśmy cykl konferencji regionalnych "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Konferencja skierowana była do pracodawców, organizacji branżowych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, firm szkoleniowych, rzemiosła, dyrektorów szkół, nauczycieli i doradców zawodowych.

Czytaj więcej...

Wsparcie dla podmiotów przygotowujących się do pełnienia funkcji instytucji certyfikującej

Instytut Badań Edukacyjnych oferuje wsparcie kolejnym podmiotom przygotowującym się
do pełnienia funkcji instytucji certyfikującej w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

Czytaj więcej...


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE