cookiesKalendarz wydarzeń

kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Nadchodzące wydarzenia

Pt Kwi 27 @09:00 - 03:00PM
Seminarium powiatowe w Toruniu

Newsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Kolejny nabór na listę PZZJ

Minister Koordynator ZSK ogłosi wkrótce drugi nabór na listę podmiotów uprawnionych do pełnienia funkcji zewnętrznego zapewniania jakości wobec instytucji certyfikującej.

Czytaj więcej...

10 lat Europejskiej Ramy Kwalifikacji

ERK oficjalnie została przyjęta przez Parlament Europejski 23 kwietnia 2008 roku. Z okazji dziesiątej rocznicy przyjęcia Ramy, Komisja Europejska organizuje konferencję The European Qualifications Framework: supporting learning, work and cross border mobility.

Czytaj więcej...

Pomóż nam przygotować się do przetargu na opis kolejnych kwalifikacji

Zapraszamy chętnych do udziału w dialogu technicznym. Chcemy zdobyć wiedzę, która pozwoli nam w niedalekiej przyszłości opracować przetarg na opis 120 kwalifikacji rynkowych wraz z narzędziami walidacji oraz rozwiązaniami w obszarze wewnętrznego systemu zapewniania jakości nadawania kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Reprezentacja IBE na Kongresie Edukacji Pozaformalnej

Na to łódzkie wydarzenie (15-16.02.2018) pojechaliśmy pięcioosobową ekipą. Na jej czele stanął wicedyrektor IBE ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji Bartosz Kęciek.

Czytaj więcej...

Nowy projekt ZSK 2 stawia na innowacje i potrzeby społeczne

Projekt skupi się na włączaniu kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczeniu barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym. Stosowna umowa została podpisana pomiędzy Ministerstwem Edukacji Narodowej a Instytutem Badań Edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie wyników konkursu dla dziennikarzy

Nagrody przyznane, laureaci poinformowani. Miło nam zakomunikować, że rozstrzygnęliśmy konkurs dla dziennikarzy, których materiały dziennikarskie poruszały tematy związane z uczeniem się przez całe życie i Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Perspektywy HR 2018 to ZSK

To oczywiście nasza opinia, ale nie jest bezpodstawna. Dlatego wzięliśmy udział w debacie zorganizowanej przy okazji konferencji Perspektywa HR 2018 w Katowicach.

Czytaj więcej...

Kongres Edukacja i Rozwój – musieliśmy tam być

Dwa dni rozmów o najważniejszych kierunkach rozwoju edukacji. Nie mogło nas tam zabraknąć. Braliśmy bardzo aktywny udział w warszawskim Kongresie Edukacja i Rozwój.

Czytaj więcej...

Mamy nową animację

Tym razem nasi animowani bohaterowie poznają portal Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Zapraszamy do wspólnej podróży po stronie kwalifikacje.gov.pl 

Czytaj więcej...

Podpatrywaliśmy system kwalifikacji w Norwegii

Co 55 osoba mieszkająca w Norwegii to Polak. W ubiegłym tygodniu trochę poprawiliśmy tę statystykę. Nasza delegacja wybrała się do Oslo, aby na miejscu przyjrzeć się norweskiemu systemowi kwalifikacji.

Czytaj więcej...


 KRK na youtube

UŁÓŻ MNIE