cookiesNewsletter

Wpisz swój e-mail jeśli chcesz otrzymywać nowe informacje dotyczące przebiegu projektu.


Aktualności

Podpatrywaliśmy system kwalifikacji w Norwegii

Co 55 osoba mieszkająca w Norwegii to Polak. W ubiegłym tygodniu trochę poprawiliśmy tę statystykę. Nasza delegacja wybrała się do Oslo, aby na miejscu przyjrzeć się norweskiemu systemowi kwalifikacji.

Czytaj więcej...

Kongres Edukacja i Rozwój – musieliśmy tam być

Dwa dni rozmów o najważniejszych kierunkach rozwoju edukacji. Nie mogło nas tam zabraknąć. Braliśmy bardzo aktywny udział w warszawskim Kongresie Edukacja i Rozwój.

Czytaj więcej...

Mamy nową animację

Tym razem nasi animowani bohaterowie poznają portal Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Zapraszamy do wspólnej podróży po stronie kwalifikacje.gov.pl 

Czytaj więcej...

Nowe kwalifikacje złożone u ministrów

Pomogliśmy opisać kolejnych pięć kwalifikacji. Cztery z nich zostały złożone w Ministerstwie Cyfryzacji, a jedno w Ministerstwie Rozwoju. Czekamy teraz na decyzję ministrów Anny Streżyńskiej i Mateusza Morawieckiego.

Czytaj więcej...

Wrocław - kolejna konferencja regionalna

Tym razem odwiedziliśmy województwo dolnośląskie, gdzie zorganizowaliśmy konferencję "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Czytaj więcej...

Praskie kwalifikacje

W tym wydarzeniu wezmą eksperci z siedmiu krajów, my występujemy w charakterze partnera. Mamy przyjemność zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji pt. "Including non-formal sector qualifications in the national qualifications framework - the experiences and solutions of 7 European countries", która odbędzie się 9 listopada 2017 roku w Pradze. 

Czytaj więcej...

Gdańsk - pierwsza konferencja regionalna

Na początek Pomorze. Rozpoczęliśmy cykl konferencji regionalnych "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - WSPÓŁPRACA NA RZECZ KWALIFIKACJI.

Konferencja skierowana była do pracodawców, organizacji branżowych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, firm szkoleniowych, rzemiosła, dyrektorów szkół, nauczycieli i doradców zawodowych.

Czytaj więcej...

Wsparcie dla podmiotów przygotowujących się do pełnienia funkcji instytucji certyfikującej

Instytut Badań Edukacyjnych oferuje wsparcie kolejnym podmiotom przygotowującym się
do pełnienia funkcji instytucji certyfikującej w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

Czytaj więcej...

O przyszłości ZSK rozmawialiśmy w Warszawie

Zintegrowany System Kwalifikacji to kwalifikacje dla każdego. Tymi słowami dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych, dr Piotr Stankiewicz otworzył naszą ogólnopolską konferencję, skierowaną do osób zainteresowanych rozwojem ZSK.

Czytaj więcej...

Będziemy debatować w Gdyni

Temat naszego spotkania to "Zintegrowany System Kwalifikacji. Identyfikacja zapotrzebowania na kwalifikacje rynkowe w regionach i wśród branż. Spotykamy się 24 sierpnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni

Czytaj więcej...


UŁÓŻ MNIE


Konkurs dla dziennikarzy

Wydarzenia

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

   
   


 KRK na youtube